Громади Одещини отримали вісім мобільних інклюзивно-ресурсних центрів (ФОТО)

Громади Одещини отримали вісім мобільних інклюзивно-ресурсних центрів (ФОТО). одещина, автомобіль, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр

Громади Одещини отримали вісім мобільних інклюзивно-ресурсних центрів. одещина, автомобіль, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр

Вручення ключів від нових мобільних восьми інклюзивно-ресурсних центрів відбулося 10 лютого в Обласному ресурсному центрі підтримки інклюзивної освіти в Одесі.

Це спеціально обладнані автомобілі з можливістю перевезення осіб з інвалідністю на колісних візках та обладнанням для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки.

«Кожен автомобіль обладнаний дидактичними матеріалами для проведення корекційної роботи логопеда, психолога та дефектолога, що є універсальним, підходить для обстеження, корекції, навчальної діяльності дітей різного віку та з різними особливостями розвитку», — розповіли у центрі.

У заході брали участь перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, представники профільних департаментів ОДА та громад області.

Мобільні інклюзивно-ресурсні центри отримали Доброславська ОТГ (Одеський район), Березівська ОТГ (Березівський район), Великомихайлівська ОТГ (Роздільнянський район), Подільська ОТГ (Подільський район), Татарбунарська ОТГ (Білгород-Дністровський), а також Обласний ресурсний центр підтримки інклюзивного навчання.

Олег Радковський підкреслив, що обласна рада працює над тим, щоб забезпечити такими мобільними інклюзивно-ресурсними центрами усі громади області.

«Дуже важливо, щоб усі діти з особливими освітніми потребами могли отримати необхідну допомогу, освіту та підтримку фахівців, а фахівці центрів були мобільними та могли дістатися до будь-якого куточка громади», — пояснив він.

Зазначимо, що у 2021 році інклюзивне навчання було організовано у 425 закладах загальної середньої освіти Одеської області, де навчаються 2 375 дітей із особливими освітніми потребами. Порівняно з 2020 роком, показник охоплення інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами в нашій області зріс на 62%.

Одеська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*