Кухар, швачка, масажист: за якими професіями цьогоріч проходили професійне навчання безробітні Кіровоградщини з інвалідністю?

Кухар, швачка, масажист: за якими професіями цьогоріч проходили професійне навчання безробітні Кіровоградщини з інвалідністю?. кіровоградщина, безробітний, професійне навчання, професія, інвалідність

Протягом січня – листопада 2020 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 49 осіб з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Працевлаштовані на підприємства регіону після проходження професійного навчання 37 осіб.

У січні-листопаді 2020 року професійне навчання осіб з інвалідністю проводилось за 25 професіями, спеціальностями та напрямами.

Професійне навчання осіб з інвалідністю проводилося за професіями кухаря, продавця продовольчих та непродовольчих товарів, продавця-консультанта, масажиста, слюсаря-ремонтника, тістороба, оператора комп’ютерного набору, швачки. Крім того, шукачі роботи проходили курси за напрямками підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу, дотримання безпечного ведення робіт тощо. 13 безробітних з інвалідністю навчалися у Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та 1 – в Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

З метою адаптації осіб з інвалідністю на робочому місці та набуття практичних навичок, організовується професійне навчання безпосередньо на виробництві. У такий спосіб проходили навчання 25 осіб з інвалідністю на 20 підприємствах області.

Вікторія Бернікова, начальник відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*