На Донеччині стартують безкоштовні онлайн-курси з IT для молоді з інвалідністю

На Донеччині стартують безкоштовні онлайн-курси з IT для молоді з інвалідністю. іт-навчання, донеччина, юнісеф, онлайн-курси, інвалідність

На Донеччині стартують безкоштовні онлайн-курси з IT для молоді з інвалідністю. іт-навчання, донеччина, юнісеф, онлайн-курси, інвалідність

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запускає онлайн-курси з ІТ-навчання для молоді з інвалідністю з Донецької області.

Про це повідомляє пресслужба фонду в Україні.

Подаватися на участь можуть молоді люди з інвалідністю, а також ті, хто доглядає за дітьми з інвалідністю, одинокі мами або тата, батьки багатодітних сімей, які проживають у Бахмуті, Дружківці та Маріуполі.

Учасники програми оволодіватимуть професією інженера з автоматизованого тестування (QA automation specialist). Вона перспективна як для початківців, так і для досвідчених технічних фахівців, дає можливість працювати віддалено, отримувати гідну винагороду праці і затребувана на міжнародному ринку праці.

“Ця програма дозволить людям з уразливих категорій населення опанувати сучасну, затребувану і цікаву професію. Для студентів, які успішно завершують програму, можлива подальша співпраця з міжнародною IT-компанією ЕРАМ “, – йдеться в повідомленні.

В ЮНІСЕФ зазначають, що для участі у навчанні необхідні висока мотивація, бажання опановувати сучасну ІТ-професію, початковий рівень англійської мови та базові технічні знання.

Щоб дізнатися більше про курс, необхідно до 24 січня зареєструватися на ознайомчий вебінар за посиланням. Під час заходу організатори курсів розкажуть більше про професію інженера з автоматизованого тестування, процесу відбору та навчання, дадуть відповіді на запитання учасників.

Згодом учасники вебінару отримають посилання на реєстрацію, яка включає в себе заповнення анкети та відбіркові тести, що необхідно пройти до 30 січня. Успішні кандидати будуть запрошені на онлайн-співбесіду. Навчання проходитиме поетапно протягом шести місяців у режимі онлайн.

Східний варіант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*