На Одещині запроваджують перші в Україні тренінги з вивчення української жестової мови для учителів

На Одещині запроваджують перші в Україні тренінги з вивчення української жестової мови для учителів. одещина, вивчення, вчитель, жестова мова, тренинг, ceiling, indoor, whiteboard, computer, person, desk, office building, furniture, table, clothing. A group of people sitting at a desk

На Одещині запроваджують перші в Україні тренінги з вивчення української жестової мови для учителів. одещина, вивчення, вчитель, жестова мова, тренинг

Для вчителів початкових класів, які наразі проходять підвищення кваліфікації на базі Одеської академії неперервної освіти, запроваджують курс з вивчення української жестової мови. Це дозволить покращити якість навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах, ознайомити педагогів з базовими навичками жестового спілкування, сприятиме толерантності у школах.

Програма курсу передбачає вивчення дактилю (ручної абетки), основних термінів та жестів для повсякденного спілкування тощо. Тренерами педагогів є викладачі жестової мови та адміністратори спеціальних шкіл-інтернатів.

“Такі семінари дозволять учителям оволодіти жестовою мовою передусім як засобом комунікації з людьми із порушеннями слуху. Ця навичка дозволить працювати з учнями із особливими освітніми потребами, аби вони почували себе більш впевнено у суспільстві та швидше адаптувалися до навчального процесу. Одеська область стала першою, де впроваджують такі тренінги для вчителів. Тепер наш пріоритет – охопити інклюзивною освітою якомога більше районів регіону”, – зазначив директор департаменту освіти та науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

Автор фото -Департамент освіти та науки Одеської ОДА

Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*