На Закарпатті відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

На Закарпатті відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО). закарпаття, особливими освітніми потребами, оцінка, розвиток, інклюзивно-ресурсний центр, wall, indoor, shelf, bookcase, room, toy, furniture. A white refrigerator freezer sitting in a room

На Закарпатті відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр. закарпаття, особливими освітніми потребами, оцінка, розвиток, інклюзивно-ресурсний центр

У Свалявському районі, що на Закарпатті, відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр. У ньому діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років зможуть проходити корекційні заняття, а їхні батьки – безкоштовно отримати консультацію фахівців щодо розвитку дитини.

Для того, щоб діти з особливими освітніми потребами здобули якісну освіту, фахівці центру проводитимуть оцінку їхнього розвитку і допомагатимуть у розробці індивідуальної освітньої траєкторії. Крім того, вони співпрацюватимуть з командами психолого-педагогічного супроводу шкіл.

Нині у центрі облаштували кабінет логопеда, дефектолога та практичного психолога, а також залу лікувальної фізкультури. Для проведення занять їх наповнили спеціальними тренажерами та корекційним обладнанням.

Автор фото -Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА

Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*