Одеські педагоги представили іноземним колегам досвід роботи в сфері інклюзії

Одеські педагоги представили іноземним колегам досвід роботи в сфері інклюзії. одеса, регенсбург, онлайн захід, особливими освітніми потребами, інклюзія

Одеські педагоги представили іноземним колегам досвід роботи в сфері інклюзії. одеса, регенсбург, онлайн захід, особливими освітніми потребами, інклюзія

4 червня 2021 року Одеса взяла участь у черговому онлайн-заході «Міжнародний діалог. Молодь, культура та інтеграція» з містом-побратимом Регенсбург (Федеративна Республіка Німеччина). Зустріч пройшла у рамках «Тижня стійкості в Регензбурзі» для працівників галузі «Освіта» з питань інклюзії.

Організатори онлайн-зустрічі – Департамент освіти та науки, Департамент міжнародного співробітництва та маркетингу Одеської міської ради за ініціативою муніципалітету міста-побратима Регенсбург.

Модератором від німецької сторони виступив співробітник з питань інклюзії м. Регенсбург пан Франк Рейнел.

У заході взяли участь представники різних країн світу: Німеччини, Італії, Уганди, України та інших.

Одесу на онлайн-зустрічі представили директорка Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №3» Ірина Алєксєєнко та директорка Одеської спеціальної школи № 75 І-ІІ ступенів Лариса Григор’єва. Одеські освітяни представили досвід роботи з дітьми з особливими потребами та презентували відеоролики про заклади освіти.

Так, Ірина Алєксєєнко зазначила, що основні завдання Центру – психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, комплексна оцінка розвитку дитини та проведення корекційно-розвиткових занять. Кабінети Одеського інклюзивно-ресурсного центру №3 оснащені сучасним обладнанням для проведення цікавих практичних занять.

Лариса Григор’єва презентувала майстер-класи з картонажно-палітурної справи, роботу дитячої студії мультиплікації «Світлячок» та заняття учнів з іпотерапії. Директорка зазначила, що в Одеській спеціальній школі № 75 створена студія майстер-класів «Муніципальний будинок ремесел». У студії щотижнево на безоплатній основі проводяться майстер-класи. На заняттях діти оволодівають навиками роботи декоративно-прикладного спрямування.

У ході онлайн-заходу переклад на німецьку мову здійснювали вчителі німецької мови Одеського НВК №90 Тетяна Мартинова та Каріна Бейгельзімер.

* * * * *

Корисні посилання

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*