Особи з інвалідністю, які закінчили тернопільські школи, можуть отримати фінансову допомогу на навчання

Особи з інвалідністю, які закінчили тернопільські школи, можуть отримати фінансову допомогу на навчання. тернопіль, оплата, професія, фінансова допомога, інвалідність, bicycle, wheel, land vehicle, outdoor, tire, vehicle, bicycle wheel, cart. A bicycle parked on the side of a building

Інформуємо про можливість отримання фінансової допомоги для оплати за навчання.

Діти з інвалідністю, особи з інвалідністю, які закінчили навчання у загальноосвітніх школах Тернопільської області, можуть звертатися за фінансовою підтримкою для здобуття професії, відповідно до індивідуальної програми реабілітації та з урахуванням бажання, повідомляє Реально.

На даний час Тернопільське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів здійснює оплату за навчання 48 особам з інвалідністю, які обрали навчальні заклади освіти для здобуття професії.

  • Це і Тернопільський національний економічний університет;
  • Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»;
  • Тернопільський педагогічний університет імені В. Гнатюка;
  • Тернопільський кооперативний торгово-економічний коледж;
  • Чортківський державний медичний коледж;
  • Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж»;
  • Тернопільський національний технічний університет імені І. Пулюя.

Гордимось нашими випускниками, які закінчивши навчання, працевлаштовуються за спеціальністю. У 2020 році шість випускників працевлаштовані.

Для того, щоб отримати фінансову допомогу для оплати за навчання особа з інвалідністю повинна звернутися до Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів з заявою та переліком необхідних документів.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном (0352) 521181, або звернутися письмово, м. Тернопіль, вул. Грушевського,8, кабінет № 815, відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

При відділені Фонду працює спеціальна комісія щодо фінансування навчання осіб з інвалідністю, яка розгляне усі звернення та заяви щодо надання фінансової допомоги для оплати за навчання.

Одна репліка к “Особи з інвалідністю, які закінчили тернопільські школи, можуть отримати фінансову допомогу на навчання”

  1. Можуть і отримають – це велика різниця. Особливо враховуючи дії зеленої влади.
    Хочу побажати щоб учні не лише разово отримали допомогу, а мали змогу працевлаштуватися та з часом підняти власний бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*