Отримай безкоштовно професію у сфері туризму: можливість для людей з інвалідністю

Отримай безкоштовно професію у сфері туризму: можливість для людей з інвалідністю. апсвт, київ, менеджмент, туризм, інвалідність

Отримай безкоштовно професію у сфері туризму: можливість для людей з інвалідністю. апсвт, київ, менеджмент, туризм, інвалідність

Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ) в рамках проекту “Вір у себе” надає можливість для людей з інвалідністю отримати вищу освіту за спеціальностями “Менеджмент” (з фокусом на менеджменті туризму) та “Туризм” за кошти Фонду соціального захисту інвалідів за напрямками:

Спеціальність Туризм:

  • Туристичний бізнес
  • Круїзний туризм та яхтинг
  • Курортний і СПА туризм
  • Готельно-ресторанний бізнес
  • Екскурсійна та анімаційна діяльність

Спеціальність Менеджмент:

  • Менеджмент в туристичній індустрії

Ці спеціальності відкривають випускникам величезний простір для розвитку та самореалізації у багатьох напрямках: активний туризм, екскурсійне обслуговування, робота у туристичних компаніях, готельно-ресторанний бізнес, рекреація та оздоровлення, організація офлайн та онлайн- ділових заходів й конференц-сервісу, організація дозвілля і відпочинку у різних їх проявах та формах.

Для участі у проекті потрібно зареєструватися за посиланням.

Якщо ви вже маєте вищу освіту (диплом магістра чи спеціаліста) ви також можете брати участь у проекті й отримувати нову актуальну професію!

Людмила Гуляєва

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*