Призначено директора новоствореного інклюзивно-ресурсного центру

Призначено директора новоствореного інклюзивно-ресурсного центру. калуш, юрчак с.о., директор, особливими освітніми потребами, інклюзивно-ресурсний центр, cartoon, abstract, smile, drawing, child art, illustration, clipart, vector graphics. A drawing of a cartoon character

Незабаром запрацює комунальна установа «Інклюзивно–ресурсний центр Калуської міської ради», яку створено з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у закладах професійно-технічної освіти.

Відповідно до рішення міської конкурсної комісії, яка засідала під головуванням заступника міського голови Любові Максимович (протокол №1 від 30 травня 2018 року), серед двох кандидатів переможцем визнано і рекомендовано призначити на вакантну посаду директора центру Юрчак Світлану Олександрівну. Розпорядженням міського голови від 11 червня 2018 року №75-к/01 вона призначена на контрактній основі директором центру з 12 червня.

Юрчак С.О., освіта повна вища педагогічна, закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія» 1992 року. Працювала учителем індивідуальної роботи з розвитку слуху та формування вимови у Калуській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради та за сумісництвом вчителем-логопедом у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Добродія Калуська» Калуської міської ради.

Упродовж ряду років, з 2007 по 2018, була активною учасницею тематичних фахових семінарів, навчальних курсів, майстер-класів тощо.

Стаж педагогічної роботи – 26 років, кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії».

Офіційний сайт Калуської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*