Сенсорна кімната для особливих школярів: у Дніпрі обладнали кабінет для дітей з аутизмом (ВІДЕО)

Сенсорна кімната для особливих школярів: у Дніпрі обладнали кабінет для дітей з аутизмом (ВІДЕО). дніпро, аутизм, візуалізація інформації, навчання, сенсорна кімната, floor, table, furniture, desk, indoor, computer, office building, wall, chair, laptop. A boy sitting at a table in a room

У звичайній загальноосвітній школі Дніпра відкрили сенсорну кімнату для учнів молодших класів із діагнозом аутизм. Там навчаються десятеро учнів, передає кореспондент “5 каналу”.

Як повідомляється, кімнату обладнали мультимедійним проектором, комп’ютерами та спеціалізованим навчальним приладдям. Педагоги кажуть, що для особливих учнів візуалізація інформації ефективніша за сприйняття її на слух.

На обладнання місто витратило 100 тисяч гривень. Наступного року до групи візьмуть ще чотирьох особливих дітей, тож учителі кажуть: слід відкрити принаймні ще три спеціалізовані кімнати, обладнані згідно з віковими потребами учнів.

“Асистентам доводиться готувати дуже багато роздаткового матеріалу, карток, кольоровий ксерокс був для нас необхідний. Тепер він у нас є, і мультимедійний проектор. Виведення на екран – це необхідна умова (навчання)”, – пояснює директор НВК №28 м. Дніпро Ніна Ломако.

“У подальшому вони зможуть спілкуватися з людьми, вибудовуючи свої речення за допомоги малюнків”, – додає психолог школи Інна Пономаренко.

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*