У 37 садочках на Рівненщині організували інклюзивне навчання

У 37 садочках на Рівненщині організували інклюзивне навчання. рівненщина, доступ, особливими освітніми потребами, інклюзивно-ресурсний центр, інклюзія

У 37 садочках на Рівненщині організували інклюзивне навчання. рівненщина, доступ, особливими освітніми потребами, інклюзивно-ресурсний центр, інклюзія

На Рівненщині діти з особливими освітніми потребами отримали більше можливостей для навчання в дитсадках, школах, професійних закладах та вишах, інформує “ЧаРівне.інфо”.

Так, інклюзивне навчання цьогоріч було організовано у 37 дитсадках, де виховувалося 74 дитини, у 239 школах, в яких навчалося 607 учнів.

На базі Радивилівського професійного ліцею організовано навчання для 12 учнів, які прибули зі спеціальних закладів. До слова, Радивилівський професійний ліцей дітей з особливими освітніми потребами навчає за двома спеціальностями «Муляр. Штукатур» та «Швачка». Прийом документів триває до 1 жовтня.

На Рівненщині активно розширюється мережа інклюзивно-ресурсних центрів. Вже створено 24 таких центри, ще 6 відкриють до кінця року. Зазначимо, що інклюзивно-ресурсні центри надають послуги дітям від 2 до 18 років.

Інклюзія повинна бути не лише в шкільній освіті. Нам важливо, щоб діти з особливими освітніми потребами мали доступ до якісної освіти в закладах усіх рівнів, – наголошує обласний очільник освіти Григорій Таргонський, та зазначає, що кількість учнів, охоплених інклюзивним навчанням, збільшилася на 488 осіб: у 2015 – 2016 навчальному році кількість становила 119 осіб, а у 2018 – 2019 за такою формою навчалося вже 607 осіб.

Детальніша інформація про освітню галузь за посиланням.

Освіта Рівненщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*