У Бериславі облаштують ресурсну кімнату для дітей

У Бериславі облаштують ресурсну кімнату для дітей. берислав, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, реформа, інклюзивна освіта, table, furniture, desk, indoor, shelf, chair, house, library, coffee table, building. A dining room table

У Бериславі облаштують ресурсну кімнату для дітей. берислав, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, реформа, інклюзивна освітаФото: ілюстраційне

Ресурсний центр – це місце, де діти з особливими освітніми потребами можуть безкоштовно проводити своє дозвілля й при цьому навчаючись разом зі звичайними дітьми. Зазвичай, у таких кімнатах облаштовують спеціальні кутки по інтересах: спортивні, розважальні, мистецькі та навчальні, інформує “Гривна”.

Відкриття подібних центрів – це одна із вимог реформи освіти «Нова українська школа». Згідно з цією реформою, інклюзивна освіта має бут доступна для кожної дитини, яка її потребує.

Також ресурсну кімнату для дітей планують облаштувати й у місті Берислав. Для неї вже закупили меблі й комп’ютерне обладнання. На придбання 5 комплектів нових шкільних меблів було витрачено 443 тис. грн, а комп’ютерного обладнання – 207 тис. грн. Про це йдеться на сайті державних закупівель «Prozorro».

Аркадій Ліснічук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*