До сервісного центру МВС Дніпра звернувся ветеран війни Олександр Мовчан. Через соцмережі він дізнався про пілотний проєкт МВС «Автошкола для осіб з інвалідністю» та вирішив взяти у ньому участь, повідомляє “Sobitie”.
Після завершення теоретичного курсу, Олександр завітав до спеціалізованого сервісного центру МВС та успішно склав теоретичний іспит спочатку на категорію В, а через тиждень – на категорію С1.
«Результат нашого клієнта свідчить про успіх та важливість проєкту. Зокрема, у створенні доступних можливостей для керування транспортними засобами для всіх громадян», – зазначають у сервісному центрі.
Нагадаємо, наприкінці 2023 року, на базі Автошколи для людей з інвалідністю ДДУВС у Дніпрі, стартувало тестування послуги навчання на транспортних засобах категорії С1. У МВС вивчають запит на таку послугу, оскільки відповідне навчання могло б дати людям з інвалідністю додаткову можливість працевлаштування. Хто може доєднатися до пілоту і які документи для цього потрібні – читайте за посиланням.


