У Львові відбудеться захід «Заради дітей»

У Львові відбудеться захід «Заради дітей». львів, хенк бонс, захід заради дітей, інвалідність, інклюзія

У Львові відбудеться захід «Заради дітей». львів, хенк бонс, захід заради дітей, інвалідність, інклюзія

Управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради, за підтримки БО «Львівська освітня фундація» та ЛМЦР «Джерело», 13 березня організовує захід «Заради дітей». Учасники говоритимуть про інклюзивну та спеціальну освіту для дітей, які мають ментальні чи поведінкові розлади. Спікер — Хенк Бонс, експерт зі спеціальної освіти, супервізор для спеціальних шкіл для дітей із порушеннями розвитку, в минулому — представник правозахисної організації «Amnesty International» та директор школи для дітей із поведінковими порушеннями в м. Арнем, Нідерланди.

«Найважливішим питанням для мене у моїй роботі та житті є мати добрі, теплі та відкриті стосунки між дітьми, батьками та персоналом», — зазначає Хенк Бонс.

Захід організовується для тих, хто працює з дітьми з інвалідністю та порушеннями розвитку, та батьків дітей із інвалідністю.

Кількість учасників обмежена, тому для участі у заході необхідно 6 березня 2020 року зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/UUAso4NqxQUYwbjX9.

Учасники, які зможуть взяти участь в заході, отримають листи-підтвердження на свої електронні скриньки.

Нагадаємо, що зараз в країні триває процес деінституціалізації (ДІ), який розпочався із затвердженням урядом 9 серпня 2017 року Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017−2026 роки і Плану реалізації її першого етапу.

Одним із очікуваних результатів виконання Стратегії є щорічне збільшення кількості дітей, охоплених інклюзивним навчанням. Власне тому важливо ознайомитися з успішним досвідом впровадження інклюзії в інших країнах, підкреслюють організатори події.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*