У наступному році інклюзія в українських школах зросте на 20% – Марина Порошенко (ВІДЕО)

У наступному році інклюзія в українських школах зросте на 20% – Марина Порошенко (ВІДЕО). марина порошенко, міжнародний конгрес, інвалід, інклюзивність, інклюзія, person, human face, indoor, wall, clothing, fashion accessory, woman. Maryna Poroshenko looking at the camera

У наступному році інклюзія в українських школах зросте на 20% – Марина Порошенко. марина порошенко, міжнародний конгрес, інвалід, інклюзивність, інклюзія

Кореспондент “Прямого” Тимур Філоненко розповів подробиці ІІІ міжнародного Конгресу “Інклюзія у новій українській школі” за участю першої леді країни Марини Порошенко, який пройшов у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Як повідомив кореспондент, 10 листопада на Конгресі підвели перші підсумки за рік реалізації програми стосовно інклюзії в українських школах та університетах, яка проходила в тестовому варіанті.

“Марина Порошенко у своїй вступній промові заявила, що “інклюзивність з кожним роком зростає”. Також вона підвела підсумки першого тестового року. Та розповіла про подальші кроки в цьому питанні. Зокрема, дружина президента зазначила, що в наступному році до 20% повинна зрости інклюзивність. Тобто 20% учнів із особливими потребами повинні мати доступ до шкіл”, – зазначив він.

За словами журналіста, під час вступної промови слово також отримали студенти-інваліди, які навчаються в університеті. Так, вони розповіли, на власному прикладі, як проходить реалізація програми.

Телеканал «ПРЯМИЙ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*