У Запорізькій області поранених захисників запрошують на навчання

У Запорізькій області поранених захисників запрошують на навчання. запорізька область, економічний факультет зну, захисник країни, поранений, інвалідність, cartoon, emblem, crest. A close up of a sign

У Запорізькій області поранених захисників запрошують на навчання. запорізька область, економічний факультет зну, захисник країни, поранений, інвалідністьЕкономічний факультет Запорізького національного університету пропонує захисникам країни, які отримали інвалідність внаслідок участі у бойових діях, безкоштовне навчання на денній та заочній формі за спеціальностями: “Фінанси, банківська справа і страхування”, “Облік і оподаткування”, “Економічна кібернетика”, “Маркетинг”, “Міжнародна економіка”, “Управління персоналом і економіка праці”, “Управління фінансово-економічною безпекою”, “Управління проектами”, “Економіка довкілля і природних ресурсів”.

Випускники мають можливість отримати диплом європейського зразка та працевлаштуватися після завершення навчання.

Починаючи з 2014-го року на економічному факультеті навчалися та продовжують навчатися учасники АТО – військовослужбовці Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Збройних сил та Служби безпеки України.

Для довідок слід звертатися за тел.: +38 (093) 37-27-458 – Костянтин Денисов (головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області).

У Запорізькій області поранених захисників запрошують на навчання. запорізька область, економічний факультет зну, захисник країни, поранений, інвалідність

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*