У Житомирі відбулася дискусія на тему готовності шкіл до впровадження інклюзивної освіти

У Житомирі відбулася дискусія на тему готовності шкіл до впровадження інклюзивної освіти. житомир, впровадження, дискусія, інвалідність, інклюзивна освіта, person, clothing, man, flower, outdoor, wedding, human face, standing, smile, woman. A group of people standing in front of a cake

У Житомирі відбулася дискусія на тему готовності шкіл до впровадження інклюзивної освіти. житомир, впровадження, дискусія, інвалідність, інклюзивна освіта

В рамках проведення урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир 2018», 8 червня, відбулася дискусія на тему готовності шкіл до впровадження інклюзивної освіти. Захід було організовано благодійною організація “Благодійний фонд Фундація волонтери без кордонів».

На майданчику для дискусії було обговорено теми готовності шкіл міста для прийняття дітей на інклюзивну освіту, за та проти, пропаганда позитивного відношення до інклюзії в освітніх закладах. До участі у спілкуванні були запрошені представники навчальних закладів міста, батьки дітей з інклюзією. Всі охочі могли оглянути виставку робіт дітей з інклюзією та взяти участь у майстер-класі для дітей.

«Ми хотіли зібрати на одному майданчику батьків, діти яких мають інвалідність та здорових дітей задля створення позитивного ставлення до інклюзії в школах міста», – розповіла організатор дискусії.

Житомирська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*