В Іспанії Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом та методичними рекомендаціями у галузі інклюзивної освіти

В Іспанії Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом та методичними рекомендаціями у галузі інклюзивної освіти. іспанія, марина порошенко, досвід, обмін, інклюзивна освіта, person, indoor, clothing, woman, room, table, gallery, scene, human face, group. A group of people sitting at a table in a room

В Іспанії Марина Порошенко домовилася про обмін досвідом та методичними рекомендаціями у галузі інклюзивної освіти. іспанія, марина порошенко, досвід, обмін, інклюзивна освіта

В рамках офіційного візиту Президента України до Королівства Іспанія дружина Глави держави Марина Порошенко зустрілася із Міністром з питань освіти та досліджень Уряду Мадридської автономної області Рафаелем ван Гріекеном. Перша леді ознайомилася з іспанським досвідом впровадження інклюзивної освіти.

Також на зустрічі були присутні Генеральний директор з питань дошкільної, початкової та середньої освіти Хуан Хосе Ньєто і заступник радника з питань освітньої політики та науки Крістіна Альварес.

Сторони обговорили алгоритм супроводу дитини з особливими освітніми потребами в Королівстві Іспанія протягом всього періоду навчання – від дитячого садочка, школи до професійної освіти та вищого навчального закладу. Також обговорювалося питання оцінки функцій дитини (тестування), архітектурної адаптації шкіл, додаткового освітнього обладнання та спеціалізованих методик навчання.

Марина Порошенко презентувала напрацювання освітнього проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який нині реалізується у 18 регіонах України. Дружина Президента поділилася з іспанськими освітянами досвідом створення «школи рівних можливостей» в Україні.

Зокрема, Перша леді розповіла про ухвалення Закону про інклюзивну освіту та Закону «Про освіту», які дали поштовх до потужного розвитку інклюзивного навчання в кожній українській школі. А також – про реформу Інклюзивно-ресурсних центрів, які забезпечать дітям з особливими освітніми потребами постійний кваліфікований супровід протягом всього навчання – від 2 до 18 років.

За результатами зустрічі між сторонами було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю у галузі інклюзивної освіти між Україною та Іспанією. А для ефективної організації навчального процесу для дітей з особливими освітніми потребами – про подальший обмін досвідом та методичними рекомендаціями.

Також у ході візиту Марина Порошенко відвідала середню школу Менендес Підаль міста Мадрид, яка є однією із провідних інклюзивних шкіл Іспанії.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*