В Одесі почала працювати автошкола для людей з інвалідністю: подробиці (ФОТО)

В Одесі почала працювати автошкола для людей з інвалідністю: подробиці (ФОТО). одеса, автошкола, послуга, проєкт, інвалідність

В Одесі почала працювати автошкола для людей з інвалідністю: подробиці. одеса, автошкола, послуга, проєкт, інвалідність

Одеський державний університет внутрішніх справ долучився до флагманського проєкту МВС України «Автошколи для людей з інвалідністю».

На відкритті нового унікального навчального корпусу побували кореспонденти Української Служби Інформації.

За ініціативи першої леді Олени Зеленської та за підтримки керівництва МВС було реалізовано проєкт автошколи для людей з інвалідністю.

Університет отримав сертифікат і безстрокову акредитацію для надання такої послуги.

Ректор університету Дмитро Швець розказав подробиці:

Зараз це актуально, тому що багато поранених військових для яких життя продовжується і після втрати кінцівок.

За словами ректора, термін навчання – 10 тижнів, з яких 4 тижні буде викладатись виключно теорія. Після цього студенти здають іспит й одразу приступають до практичних занять. Також є можливість займатись дистанційно, оскільки багато бажаючих фізично не можуть бути присутні на заняттях.

Для занять з теорії зроблений спеціальний клас, до якого дістатись можна людям з вадами і пораненнями – облаштовані спеціальні пандуси.

Щодо практичних занять, зазначає пан Швець, переобладнані 5 авто, з яких чотири з механічною коробкою передач, і одне – з автоматичною.

На одній з локацій, за словами ректора, обладнується місце тимчасового проживання, а також для проживання на постійній основі. Крім того, облаштовується укриття зі звʼязком, щоб не відриватись від навчання.

Вартість навчання складає 6 000 грн, але перший потік студентів вже профінансовано і буде безкоштовним завдяки БО «Я одесит» та «На благо Одеси».

Якщо немає змоги оплатити навчання, є спеціальні благодійні фонди а також можна звертатись до обласної і місцевої рада. Депутати проголосують і зможуть прийняти рішення фінансово допомогти, – зазначив член наглядової ради університету, народний депутат Олексій Леонов.

Для проходження навчання слід звертатись за контактними номерами телефонів, викладених на сайті університету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*