Важливо створювати освітні центри для дітей із особливими потребами, — «Правда. Наживо» (ВІДЕО)

Важливо створювати освітні центри для дітей із особливими потребами, — «Правда. Наживо» (ВІДЕО). галина царьова, львівщина, освітній центр, особливими потребами, інвалідність, person, box, indoor, clothing, computer, suit, man, office building, table, furniture. A person standing in front of a box

Важливо почати створювати освітні центри для дітей із особливими потребами, аби в майбутньому ці люди могли виконувати певні види робіт, а не лягли на плечі громаді.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» заявила координатор обласної мережі освітньо-культурно-соціальних центрів для дітей із особливими потребами Галина Царьова.

За її словами, таких дітей в Україні, зокрема, й на Львівщині, дуже багато — лише на інклюзивному навчанні їх 555, ще 742 — на індивідуальному, та 148 — у навчально-реабілітаційних центрах і спецшколах.

«Вони можуть працювати і в сфері побутового господарства, і на харчових підприємствах, в кав’ярнях… Вони можуть укладати, сортувати речі… Дуже багато чого вони можуть виконувати, тому що інвалідність є різна, але кожну дитину можна чогось навчити», — зазначила вона.

Більше — у відео. Прямі ефіри «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*