Цього року близько 150 осіб з інвалідністю працевлаштовано за підтримки служби зайнятості

Цього року близько 150 осіб з інвалідністю працевлаштовано за підтримки служби зайнятості. кіровоградська область, безробітний, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Протягом січня-червня 2020 року послуги міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості отримували 1069 безробітних особи з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості області, становила 148 осіб, що на 26,7% менше, ніж у січні-червні 2019 року. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску працевлаштовано 3 особи з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 43 особи, що на 44,2% менше, ніж у січні-червні 2019 року.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості у січні-червні 2020 року проходили 25 безробітних осіб, що у 2 рази менше, ніж у січні-червні 2019 року.

Станом на 1 липня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 609. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 128 одиниць, що на 23,4% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*