“Дієва жінка: міфи та реальність”. У Миколаєві відбувся форум для жінок з інвалідністю (ВІДЕО)

“Дієва жінка: міфи та реальність”. У Миколаєві відбувся форум для жінок з інвалідністю (ВІДЕО). миколаїв, жінка, працевлаштування, форум, інвалідність

“Дієва жінка: міфи та реальність”. У Миколаєві відбувся форум для жінок з інвалідністю. миколаїв, жінка, працевлаштування, форум, інвалідність

Труднощі працевлаштування, подолання стереотипних поглядів у суспільства. У Миколаєві відбувся форум жінок з інвалідністю “Дієва жінка: міфи та реальність”, інформує Суспільне.

Голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнської організації “Союз осіб з інвалідністю України” Ольга Степаненко говорить: “Такий форум відбувається вдруге. Його мета – допомогти жінкам працевлаштуватись. У працевлаштуванні чоловік скоріше знайде роботу, ніж жінка. В освіті легше чоловік здобуде її, ніж жінка, тому що його профіль все ж таки ширше, ніж у жінок з інвалідністю. У жінок з інвалідністю чимало каменів спотикання в архітектурних спорудженнях, в медичних оснащеннях і таке інше. Але жінки більш активні і вони, все-таки, готові до кризових явищ і готові боротися з негараздами життя легше, ніж чоловіки. Ментальні бар’єри також є. Чому? Тому що до жінок з інвалідністю, навіть якщо вона буде неймовірно гарна, не побоїмось цього слова, все одно буде таке нехтування певне, тому що жінка з інвалідністю. На жаль, наше суспільство ще не побороло ці бар’єри, але я думаю, що ось такі заходи допомагають кожному з нас і суспільству долати ці бар’єри”.

Після форуму Ольга Степаненко взяла участь у засіданні комітету Верховної ради у справах ветеранів та осіб з інвалідністю, де надала рекомендації для розробки законопроєкту щодо покращення життя жінок з інвалідністю.

Автор – Олександр Гресь, оператор – Сергій Куропятник

Вікторія Чернявська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*