Допомогли знайти своє місце в житті

Допомогли знайти своє місце в житті. знам’янка, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідність, indoor, person, clothing, box. A person sitting on display in a store

Допомогли знайти своє місце в житті. знам’янка, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, інвалідність

Для багатьох людей з інвалідністю робота – це те, що повертає до життя, робить соціально активним, рятує від депресії, дарує радість спілкування. Тому можна зрозуміти тих із них, які незважаючи на свої вади, проблеми із здоров’ям усе ж таки шукають посильну роботу.

Так склалося, що Валерії С. ще й довелося відчути гіркий присмак сирітства. Навчалася дівчина в Знам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті, згодом – у Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті.

Звернувшись в січні поточного року до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, дівчина отримала пораду, підтримку та допомогу від працівників центру зайнятості щодо реалізації поставленої перед собою мети – знайти бажану роботу, незважаючи на проблеми зі здоров’ям. За рекомендацією та направленням спеціаліста центру зайнятості, Валерія відвідала керуючого ТОВ «АТБ – Маркет». Під час безпосередньої співбесіді з роботодавцем, дівчині розповіли про графік роботи, вільні робочі місця з урахуванням групи інвалідності та запропонували заповнити анкету-резюме. Враховуючи можливості та побажання Валерії, їй запропонували посаду укладальника- пакувальника. Після проходження співбесіди, дівчина пройшла медогляд та отримала бажану роботу в рахунок встановленого нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів.

Отже, шляхом наполегливих спільних зусиль фахівців центру зайнятості, роботодавців та бажання самої особи працювати, можна досягти позитивних результатів – знайти бажану роботу.

Т.Железнякова, спеціаліст відділу надання соціальних з працевлаштуванню
Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*