Фонд Східна Європа в партнерстві з Благодійним Фондом «Омріяна Країна» оголошують про старт проекту «Центр професійного розвитку»

Фонд Східна Європа в партнерстві з Благодійним Фондом «Омріяна Країна» оголошують про старт проекту «Центр професійного розвитку». пошуку роботи, smile, text, person, human face, clothing, woman, poster. A screenshot of a cell phone screen with text

_1_11_4_599871231_1

Географія проекту: м. Київ, вул. Преславинська, 39 оф.429, тел. 050-73-263-73; 063-246-40-86

Мета проекту: підвищення рівня життя та фінансової самостійності учасників проекту шляхом надання комплексної допомоги в перекваліфікації і працевлаштуванні.

Хто може приймати участь: люди з інвалідністю, ветерани АТО та члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи, які проживають у м. Києві, представники єврейської громади.

Що ми пропонуємо:

  • Індивідуальну співбесіду з кар’єрним консультантом.
  • Проходження ґрунтовного тренінгу «Ласкаво просимо на роботу!», де буде надано комплексну інформацію про процес успішного пошуку роботи, починаючи від визначення своїх сильних сторін, підготовки якісного резюме, техніки самопрезентації, визначення конкретних сфер і складання детального плану пошуку роботи.
  • Серію тематичних тренінгів та індивідуальних консультацій з коучами з метою розвитку саме тих якостей, яких не вистачає для успішного працевлаштування.
  • Курси перекваліфікації за широким спектром спеціальностей для найбільш вмотивованих учасників. Визначення майбутньої сфери діяльності буде проходити при допомозі кар’єрного консультанта.
  • Допомогу професійних рекрутерів у пошуку вакансій та працевлаштуванні.

Якщо Ви хочете знайти новий шлях до самореалізації, стати конкурентоспроможними на ринку праці, отримати нові знання та освоїти нову професію, ми запрошуємо Вас взяти участь у цьому проекті!

Для цього вам необхідно:

  • Заповнити анкету учасника та пройти конкурсний відбір.
  • Мати значну мотивацію до змін у житті та до пошуку роботи.
  • Мати можливість відвідувати очні тренінги та, за потреби, курси перекваліфікації у м. Києві.

Для людей з інвалідністю, які мають обмежену мобільність, будуть надані додаткові можливості з навчання. Зокрема, можна буде пройти модуль з лобіювання архітектурної безбар’єрності, де будуть розглядатися можливі механізми та засоби, що дозволять добитися встановлення пандусів у власному будинку, пониження тротуарів тощо. Окрім цього, буде організовано серію майстер-класів з пересування м. Києвом на інвалідному візку, а також з орієнтації на місцевості для учасників з вадами зору. Перед початком зайнять, кожен учасник з обмеженою мобільністю спільно з експертом розробить індивідуальний маршрут від власного дому до місця проведення навчання.

Анкети учасників приймаються на постійній основі. Нові групи формуються один раз у місяць.

Проект «Центр професійного розвитку «Перспектива» реалізується Фондом Східна Європа в партнерстві з Благодійним Фондом «Омріяна Країна» за фінансової підтримки британської благодійної організації «Всесвітня єврейська допомога».

_1_11_4_14955903_1315606215125754_7237664154581447562_n_2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*