«Гарна робота, вчасно виплачена заробітна плата, спілкування з людьми – це саме те, що потрібно мені»

«Гарна робота, вчасно виплачена заробітна плата, спілкування з людьми – це саме те, що потрібно мені». світловодськ, працевлаштування, соціальний захист, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, woman, laptop, desk, computer. A woman sitting at a desk in front of a computer

Особи з інвалідністю належать до вразливих верств населення і тому потребують соціального захисту, оскільки їм важко конкурувати на ринку праці в сучасних економічних умовах.

Служба зайнятості докладає максимум зусиль для рівноцінного входження у суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями. Так, наприклад, Вікторія М., мешканка м. Світловодська, інвалід 3 групи, у зв´язку реорганізацією установи залишилась без роботи. Кваліфікований спеціаліст, юрист за фахом, вона мала велике бажання працювати. Самостійний пошук роботи бажаних результатів не дав, тож жінка звернулась по допомогу до Світловодського міськрайонного центру зайнятості.

Завдяки зусиллям фахівців відділу організації працевлаштування, Вікторії було запропоновано пройти співбесіду в управлінні економіки ресурсів та розвитку міста, у результаті якої вона була працевлаштована фахівцем управління.

Сьогодні Вікторія із задоволенням виконує свої посадові обов’язки. «Гарна робота, вчасно виплачена заробітна плата, спілкування з людьми – це саме те, що потрібно кожній людині для впевненості у завтрашньому дні», – зазначає жінка.

А. Зайченко, начальник відділу організації працевлаштування Світловодського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*