Головне – повірити у власні сили

Головне – повірити у власні сили. знам’янка, медичне показання, працевлаштування, робота, центр зайнятості, person, indoor, cabinet, wall, man, clothing, fire extinguisher, sink, home appliance. A man standing in front of a refrigerator

Головне – повірити у власні сили. знам’янка, медичне показання, працевлаштування, робота, центр зайнятості

Після довготривалого лікування та курсу реабілітації внаслідок перенесеної важкої та складної черепно-мозкової травми на початку лютого поточного року з наміром знайти роботу до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості звернувся пан Віталій. Чоловік бажав знайти роботу з урахуванням здобутої освіти, стану здоров’я та за місцем проживання.

Під час перебування на обліку в міськрайонному центрі зайнятості Віталій став учасником різноманітних профорієнтаційних заходів, зокрема семінарів з техніки пошуку роботи, де набув навичок самопрезентації, отримав допомогу щодо побудови плану професійної кар’єри та пошуку роботи; ознайомився з правовим регулюванням професійної та трудової реабілітації та ін.

Як результат, Віталію підібрали підходящу роботу з урахуванням медичних показань. За сприяння служби зайнятості після успішної співбесіди з роботодавцем він був працевлаштований до ПАТ «Кіровоградобленерго» контролером енергонагляду.

Сьогодні Віталій досяг поставленої мети – працевлаштувався на роботу. «Робота, вчасно виплачена заробітна плата, спілкування з людьми – це саме те, що потрібно кожній людині для впевненості у завтрашньому дні» – каже Віталій.

Т. Железнякова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*