Інвалідність не стала на заваді у відкритті власної справи. Натуральні смаколики із Заліщиків

Інвалідність не стала на заваді у відкритті власної справи. Натуральні смаколики із Заліщиків. заліщики, оцз, бізнес-леді, кар’єрний радник, інвалідність

Інвалідність не стала на заваді у відкритті власної справи. Натуральні смаколики із Заліщиків. заліщики, оцз, бізнес-леді, кар’єрний радник, інвалідність

Корінна жителька м. Заліщики, що на Тернопільщині, Олександра Бега, незважаючи на інвалідність, сьогодні успішна бізнес-леді, яка займається виготовленням фруктово-ягідних пастили і цукерок на замовлення. А розпочати власну справу їй допомогли фахівці Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Вчитель історії за освітою, залишившись без роботи, жінка у листопаді 2019 року звернулась за сприянням в працевлаштуванні до райфілії ОЦЗ. Кар’єрний радник, поспілкувавшись з нею, зрозуміла, що ця цілеспрямована, активна жінка зможе втілити свою колишню мрію – відкрити бізнес із переробки фруктів і ягід для виготовлення різних видів пастили та цукерок.

Після семінару у райфілії ОЦЗ “Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес” Олександра проаналізувала місцевий ринок, попит та пропозицію, можливі витрати, доходи та ризики, відтак вирішила відкрити власну справу. Написала бізнес-план, успішно його захистила та отримала від служби зайнятості одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності.

«У майже 50 років не так легко знайти роботу. Тож думала про свій бізнес. Мені дуже хотілося виготовляти саме здорові солодощі, а пастила – це кондитерський виріб з висушеного фруктово-ягідного пюре без цукру, яке роблю з екологічно чистої сировини. Приємно, коли діти просять у мами чи тата смаколики, обираючи серед розмаїття штучних солодощів саме пастилу або натуральні цукерки, та й дорослі не проти покуштувати їх до кави чи чаю. А ще – клієнтів приваблюють доступні ціни, – каже Олександра Бега. – На майбутнє планую створити нове робоче місце, тож знову звернуся у службу зайнятості за допомогою».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*