Інвалідність – не завада професійному успіху: на Кіровоградщині воїн-афганець отримав омріяну роботу

Інвалідність – не завада професійному успіху: на Кіровоградщині воїн-афганець отримав омріяну роботу. безробітний, вакансія, воїн-афганець, поранення, центр зайнятості

Інвалідність – не завада професійному успіху: на Кіровоградщині воїн-афганець отримав омріяну роботу. безробітний, вакансія, воїн-афганець, поранення, центр зайнятості

Геннадій Миколайович – один із тих, хто брав участь у виконанні бойових завдань в Афганістані та вже з перших днів служби пізнав ціну життя.

Службу чоловік проходив з квітня 1986 року по червень 1987 року у 668-у окремому загоні спеціального призначення 9-тої окремої бригади спеціального призначення, який після підготовки та проведення бойового злагодження був направлений для виконання завдань до республіки Афганістан. Геннадій Миколайович був розвідником.

«Війна в Афганістані запам’ятається мені на все життя, – говорить Геннадій Миколайович, згадуючи ті буремні часи. – Афганістан як для мене, як і для багатьох інших став справжнім випробуванням на міцність, людяність та зрілість».

Під час одного з бойових зіткнень чоловік отримав вогнестрільне поранення хребта. Лікарі зробили все можливе, щоб врятувати життя військовослужбовця. За словами Геннадія Миколайовича у військовому госпіталі чоловік не дозволяв «розкисати» ні собі, ні іншим. «Життя триває, – твердив він своїм побратимам. – Будемо щось придумувати, вчитися жити далі».

Після повернення додому, першою опорою для чоловіка стала його сім’я, яка допомогла пройти тяжкий реабілітаційний період. Дещо відновившись, Генадій Миколайович почав шукати роботу, адже розумів, що він повинен утримувати родину.

До призову на службу, чоловік тривалий час працював у колгоспі ім. 40-річчя Жовтня механізатором. Проте його не полишала думка змінити вид професійної діяльності. Згодом мрія збулася: за усебічного сприяння керівництва колгоспу, чоловік опанував в Уманському державному аграрному університеті омріяну спеціальність «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію «Економіст».

У зв’язку з реорганізацією сільськогосподарського підприємства, Геннадій Миколайович залишився без роботи, проте не сидів склавши руки. З метою пошуку нової роботи чоловік звернувся до Вільшанської районної філії обласного центру зайнятості.

Під час перебування на обліку як безробітний, фахівці районної філії не могли не помітити, що Геннадій Миколайович виявився надзвичайно наполегливим у пошуку роботи. Чоловік регулярно відвідував ярмарки вакансій та різноманітні семінари, складав плани самопошуку роботи, мав зустрічі на підприємствах, де сподівався знайти роботу. Проте підходящих вакансій не було.

Згодом кар`єрний радник спільно з безробітним прийняли рішення про організацію професійного навчання на курсах цільового призначення, що організовувались на базі ОК НКК «Аграрник», з навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Поки фахівці служби зайнятості підбирали підходящу роботу, Геннадій Миколайович сам також продовжував пошуки. І ось удача – вакансія економіста, яку пропонувало ПСП «Південне». Маючи досвід роботи за цією професією та велике бажання працювати чоловік відразу погодився на цю пропозицію.

Самому чоловікові його робота подобається, адже вона дає можливість приносити користь іншим, спілкуватися з цікавими людьми, отримувати дохід для родини, а також бути активним учасником усіх подій.

Відділ інформації роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*