Кожний приклад працевлаштування людини з інвалідністю – це маленька перемога

Кожний приклад працевлаштування людини з інвалідністю – це маленька перемога. павлоград, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Дніпропетровська обласна служба зайнятості приділяє особливу увагу та впроваджує нові підходи у вирішенні проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

Успішним прикладом працевлаштування є історія Олександра, який має групу інвалідності.

У квітні 2019 року за допомогою у пошуку роботи Олександр звернувся до Павлоградського міськрайонного центру зайнятості. Чоловік має професійний досвід роботи, працював інженером з технічного нагляду. Але за сімейними обставинами довелося звільнитися з останнього місця роботи.

Фахівець центру зайнятості склав для безробітного індивідуальний план працевлаштування. Під час перебування на обліку Олександр активно відвідував семінари з техніки пошуку роботи, отримував профконсультаційні та профінформаційні послуги. Спеціалісти підбирали йому вакансії з урахуванням професійних знань та навичок, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та особистих побажань.

Прагнення знайти роботу та допомога служби зайнятості дала свій результат – завдяки тісній співпраці безробітного з фахівцями служби зайнятості він працевлаштувався на посаду технічного директора до ТОВ «Бізнес-центр» з січня 2020 року.

На сьогодні Олександр займає відповідальну посаду та має постійне джерело прибутку!

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*