Маріупольчанці з інвалідністю допомогли знайти роботу

Маріупольчанці з інвалідністю допомогли знайти роботу. мариуполь, вакансія, консультант, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, computer, window, desk, furniture, laptop, human face, table. A woman sitting at a table in front of a window

Маріупольчанці з інвалідністю допомогли знайти роботу. мариуполь, вакансія, консультант, центр зайнятості, інвалідність

Інвалід дитинства третьої групи Юлія Мишовода звернулася до Маріупольського міського центру зайнятості з метою знайти гідну роботу. Особистий консультант Олена Яковлева розкрила потенціал дівчини та допомогла їй повірити у себе.

До звільнення у березні 2016 року, Юлія Мишовода працювала палітурником документів. Майже рік вона намагалася знайти роботу самостійно, але спроби були безуспішними. На початку року дівчина все ж таки наважилася звернутися до професіоналів.

У Маріупольському міському центрі зайнятості її одразу ознайомили з актуальними вакансіями та визначили її здібності до роботи за комп’ютером. За час співпраці з центром шукачка роботи відвідала ряд семінарів та тренінгів з побудови кар’єри та професійного розвитку. Взяла участь у ярмарку вакансій. У жовтні Юлії Мишоводі підібрали бажану роботу оператором комп’ютерного набору.

«Я ще звикаю до нового місця та колективу, але перші враження в мене гарні. Маю надію довго пропрацювати на цій роботі», – ділиться дівчина.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*