Молода мешканка Кіровоградщини з вадами здоров’я знайшла роботу за сприяння служби зайнятості

Молода мешканка Кіровоградщини з вадами здоров’я знайшла роботу за сприяння служби зайнятості. вади слуху, працевлаштування, служба зайнятості, суспільство, інвалідність, person, clothing, indoor, standing, technician, engineering. A person standing in front of a store

Молода мешканка Кіровоградщини з вадами здоров’я знайшла роботу за сприяння служби зайнятості. вади слуху, працевлаштування, служба зайнятості, суспільство, інвалідність

Коли робиш щось самостійно – життя робить тобі крок назустріч. У цьому переконана 24-річна мешканка Новоархангельська Єлизавета Бохарєва.

Маючи інвалідність з дитинства (вади слуху), дівчина отримала середню освіту в спеціалізованій школі-інтернаті для дітей з вадами слуху. По її закінченню пройшла спеціалізовані курси та отримала сертифікат «Майстер манікюру». Проте, навіть здобувши професію Єлизавета не сиділа на місці, а постійно шукала своє призначення в житті. Молодій жінці довелося працювати консультантом та касиром у мережі супермаркетів на спеціалізованих робочих місцях, де вона мала змогу допомагати у виборі товарів широкого вжитку таким же людям як і сама.

Проте хотілося чогось кращого. Звернувшись до Новоархангельської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у пошуці роботи Єлизавета і не сподівалась на швидку допомогу у працевлаштуванні. Проте вже невдовзі жінці було запропоновано працевлаштуватися до ДП «Електричні системи» в’язальником схемних джгутів, кабелів та шнурів. Успішно пройшовши співбесіду Єлизавета працевлаштувалася і нині успішно працює.

«Я досягла чого хотіла», – переконана Єлизавета. – «Хотіла одержати освіту – одержала. Хотіла працювати – маю роботу». Таку оптимістичну заяву представники служби зайнятості не часто чують навіть від клієнтів центрів зайнятості, які не мають вад здоров’я.

Тож, нехай ця історія, лише маленька краплинка вийнята з моря людських проблем, які у відчаї і потребують уваги держави та суспільства, які прагнуть до повноцінного життя, стане поштовхом та прикладом для інших.

Лариса Екало, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новоархангельської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Фото з мережі Інтернет

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*