На ринку праці всі рівні: як служба зайнятості допомагає людям з інвалідністю знайти роботу

На ринку праці всі рівні: як служба зайнятості допомагає людям з інвалідністю знайти роботу. новоукраїнка, кар’єрний радник, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

На ринку праці всі рівні: як служба зайнятості допомагає людям з інвалідністю знайти роботу. новоукраїнка, кар’єрний радник, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

«Коли хочеш чогось досягти, то й саме життя робить крок назустріч», – говорить Світлана Я., яка має ІІІ-тю групу інвалідності, і для якої робота, яку запропонували фахівці Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості, дала можливість забезпечити стабільність та впевненість у завтрашньому дні.

А сталося це так. З погіршенням стану здоров’я, Світлана Я. змушена була звільнитися з попереднього місця роботи. Жінка звернулась до служби зайнятості, адже розуміла, що робота це не лише засіб до існування, а й спосіб соціалізації. Враховуючи складність працевлаштування осіб з інвалідністю, кар’єрний радник порекомендував звернути увагу на вакансію вагаря у ТОВ «Молода Гвардія».

Світлана Іванівна зацікавилася цією вакансією та, з метою визначення безпечності даного виду зайнятості для стану її здоров’я, пройшла повний медичний огляд. Після рекомендацій, які надали лікарі, кар’єрний радник направив жінку на стажування за даною професією. Пройшовши стажування на робочому місці, Світлана показала себе надійним та відповідальним працівником, тому роботодавець із задоволенням прийняв її на роботу.

«Люди з інвалідністю та учасники АТО/ООС у змозі не лише ефективно працювати, а іноді навіть кращі ніж інші працівники, бо їх прагнення досягти успіху незрівнянно вище ніж у інших. У таких людей варто повчитися наполегливості у досягненні своєї мети, навчитися переборювати труднощі й перешкоди», – говорить директор ТОВ «Молода Гвардія» Анатолій Черкас.

Тож, ми сподіваємось, що вдалі приклади зайнятості осіб з інвалідністю додадуть впевненості іншим шукачам роботи, навчать оптимізму, цілеспрямованості та витримці.

Володимир Бокало, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*