На Тальнівщині 30 людей з інвалідністю знайшли роботу за сприяння районної служби зайнятості

На Тальнівщині 30 людей з інвалідністю знайшли роботу за сприяння районної служби зайнятості. тальнівщина, вакансія, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Люди з інвалідністю потребують підвищеного соціального захисту та гідних умов праці, щоб успішно інтегруватися у суспільстві.

Фахівці Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості приділяють особливу увагу вирішенню питань зайнятості людей з інвалідністю.

На цей час на обліку в районній філії перебуває 42 людей з інвалідністю, з них 40 осіб отримують допомогу по безробіттю, а ще 2 особи є учасниками АТО/ООС.

За сприяння Тальнівської районної філії за 11 місяців поточного року працевлаштовані 30 осіб з інвалідністю (11 жінок, 3 осіб з числа молоді, і 20 жителів сільської місцевості).

З початку року за направленням районної служби зайнятості 3 людей з інвалідністю працевлаштовані після проходження професійного навчання.

Протягом поточного року 35 осіб цієї категорії залучалися до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Всі 42 безробітних зазначеної категорії охоплені профорієнтаційними послугами.

З початку року база даних Тальнівської районної філії містила 12 вакансій для осіб з інвалідністю, за сприяння служби зайнятості укомплектовано 9 таких вакансій.

Тальнівська районна філія ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*