На Закарпатті розпочався проект з працевлаштування людей з інвалідністю (ВІДЕО)

На Закарпатті розпочався проект з працевлаштування людей з інвалідністю (ВІДЕО). закарпаття, працевлаштування, проект, стажування, інвалідність, computer, person, indoor, laptop, clothing, woman, human face, technology. A group of people sitting at a table

Проект «Стежка до працевлаштування» ініціював регіональний центр соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір». Їх ідею підтримали у Корпусі Миру Сполучених Штатів Америки, а також обласний та міський центри зайнятості. Проект передбачає стажування в організаціях Закарпаття молодих людей з інвалідністю, які мають вищу освіту. Для того, аби розширити сферу пропозицій, є можливість перекваліфікуватись. Особливо затребуваними є фахівці у сфері послуг, інформує Ужінформ.

Василина Марко
директор Закарпатського регіонального центру
соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір»

Маючи інвалідність і не маючи досвіду досить важко знайти роботу за фахом. Їм треба перекваліфіковуватись. Їм треба шукати те місце і випробовувати себе на робочому місці. Фактично, стажування – це як випробувальний термін. І третє – саме важливе – здобувши професію, прийшовши в якусь організацію, виявляється, що професія не зовсім така, про яку людина собі мріяла. Теорія одне, а практика інше. І люди сходять з дистанції.

Юрій Фущич
директор Закарпатського обласного центру зайнятості

За 2 місяці 2018 року 3308 закарпатців змогли знайти роботу. Якщо говорити, скільки з них людей з інвалідністю, то їх 15.Юагато це чи мало, ми можем оцінити з чимось порівнюючи. Скажімо, якщо 480 таких осіб у минулому році звернулися до служби зайнятості у пошуках роботи, то 162 були працевлаштовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*