Надання послуг особам з інвалідністю

Надання послуг особам з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, clothing, computer, furniture, smile, office building, chair, dentistry, desk, seat. A man and a woman sitting on a chair

Кіровоградщина. У січні-липні 2018 року послуги базових центрів зайнятості отримували 1036 безробітні особи з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням державної служби зайнятості, становила 214 осіб.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 41 особа.

Професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-липні 2018 року проходили 45 осіб з інвалідністю.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 1005 безробітних осіб з інвалідністю.

Надання послуг особам з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Станом на 1 серпня 2018 року кількість безробітних осіб з інвалідністю зменшилась на 4,3% та становила 473 особи. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 164 одиниці, що на 25,2% більше, ніж на 1 серпня 2018 року.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*