Нова робота – новий успіх. Історія працевлаштування жительки Голованівщини

Нова робота – новий успіх. Історія працевлаштування жительки Голованівщини. бухгалтер, кар’єрний радник, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості

«Задоволення від роботи додає досконалості у роботі».
Аристотель

Нова робота – новий успіх. Історія працевлаштування жительки Голованівщини. бухгалтер, кар’єрний радник, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості

Мешканка села Кам’янече Голованівського району Катерина Ситник у зв’язку зі скороченням чисельності штату сільської ради, що проводилося у процесі добровільного об’єднання територіальних громад, залишилася без роботи.

Маючи 20-річний досвід роботи в органах місцевого самоврядування на посадах рахівника-касира, головного бухгалтера, секретаря сільської ради, після звільнення не могла сидіти і чекати пропозицій від роботодавців.

«Не втрачаючи час, звернулася до Новоархангельської районної філії обласного центру зайнятості по допомогу у працевлаштуванні. Хоч я і маю інвалідність, ніколи не втрачала віри, що знайду роботу. Бо знаю: задоволення від роботи додає досконалості у роботі», – говорить Катерина Григорівна.

Безробітна, активно співпрацюючи зі своїм кар’єрним радником, відвідувала семінари з техніки пошуку роботи та інші семінари, які сприяють прискоренню працевлаштування.

І ось наприкінці минулого року у фермерському господарстві «Кам’янече» Петрова Леоніда Юрійовича з’явилася вакансія бухгалтера. Поспілкувавшись з роботодавцем було домовлено про проходження професійного навчання шляхом стажування безробітної на робочому місці, оскільки вона не мала досвіду роботи у сільському господарстві.

Успішно пройшовши стажування на робочому місці, Катерина Ситник була працевлаштована. Зізнається: «Коли мені запропонували посаду бухгалтера, у мене з’явився певний острах, адже мені здавалося, що деякі навички я вже втратила. Але під час стажування згадалося все, навіть те, що вчила в інституті. Раділа, як дитина, коли була працевлаштована. Робота поруч з моїм місцем проживання, колектив хороший, невеликий та дружній. Керівництво дбає про колектив, створює належні умови та оплату праці».

Ю. Кулибаба, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*