Нюанси та можливості: як у Кропивницькому жінка з інвалідністю стала секретарем в одній з держустанов міста

Нюанси та можливості: як у Кропивницькому жінка з інвалідністю стала секретарем в одній з держустанов міста. кропивницький, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність, person, woman, clothing, indoor, computer. A woman sitting at a table

Громадяни з обмеженими фізичними можливостями, в першу чергу, потребують соціального захисту і створення таких умов праці, як сприятимуть успішній соціалізації у суспільстві. Саме тому служба зайнятості приділяє особливу увагу цій категорії громадян.

Центр зайнятості є посередником на ринку праці між людьми, які шукають роботу і роботодавцями. У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості регулярно організовуються ярмарки вакансій, на яких роботодавці мають змогу презентувати актуальні вакансії підприємств, установ, організацій. Звертаючись до центру зайнятості кожна людина, яка шукає роботу, отримує повний спектр соціальних послуг: крім ознайомлення з наявними вакансіями постійної або тимчасової роботи, безробітним пропонується скористатися послугами з професійного навчання та пройти професійну підготовку, перепідготовку, або ж підвищення кваліфікації. Служба зайнятості надає допомогу своїм клієнтам у вирішенні питань сприяння зайнятості, особливо тим, які належать до вразливих категорій населення.

Показовим є досвід працевлаштування Світлани К., яка має 3-тю групу інвалідності. За фахом жінка економіст, має професійний досвід роботи діловодом. Під час реєстрації як безробітної в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості отримала повний спектр соціальних послуг і активно сприяла своєму працевлаштуванню: брала участь у семінарах з різної тематики, виконувала рекомендації спеціалістів центру зайнятості щодо відвідування підприємств міста, складання резюме та підготовки до співбесіди з роботодавцем.

Під час одного з відвідувань центру зайнятості Світлані К. було підібрано роботу враховуючи рекомендації, які зазначені в індивідуальній програмі реабілітації особи з інвалідністю, та видано направлення на працевлаштування секретарем в одну з державних установ міста. Таким чином, результатом плідної співпраці безробітної, спеціалістів центру зайнятості та роботодавця стало працевлаштування Світлани К. на посаду, яка їй оптимально підходить.

Кіровоградський регіональний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*