Об’єднуємо зусилля для зайнятості кожного: у Гайвороні відбулась ділова зустріч стосовно працевлаштування людей з інвалідністю

Об’єднуємо зусилля для зайнятості кожного: у Гайвороні відбулась ділова зустріч стосовно працевлаштування людей з інвалідністю. гайворон, ділова зустріч, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, indoor, table, wall, clothing, man, woman, group, human face, people. A group of people sitting at a table

Об’єднуємо зусилля для зайнятості кожного: у Гайвороні відбулась ділова зустріч стосовно працевлаштування людей з інвалідністю. гайворон, ділова зустріч, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

«Об’єднуємо зусилля для зайнятості кожного» – такою була тема ділової зустрічі, що відбулася у приміщенні Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Для обговорення існуючих проблем соціального захисту громадян з інвалідністю зібрались представники управління соціального захисту, управління пенсійного фонду, районної державної адміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян.

Лілія Делінгевич, директор Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості, розпочинаючи ділову зустріч зазначила, що громадяни з інвалідністю потребують особливої уваги зі сторони держави, а також відповідних структурних підрозділів виконавчої влади, і необхідно робити все можливе, щоб вони відчували себе повноправними, потрібними суспільству і своїм родинам.

Л. Делінгевич у своєму виступі підкреслила, що для людей з інвалідністю мати роботу – це можливість суттєво підвищити свій соціальний статус і добробут.

«Служба зайнятості приділяє значну увагу цій категорії громадян, у плані надання їм адресних соціальних послуг. З цією метою для клієнтів зазначеної категорії обладнане робоче місце для їх обслуговування, забезпечено вільний доступ до всіх джерел інформації, пов’язаної з працевлаштуванням. Особисті консультанти з числа досвідчених фахівців надають цим громадянам психологічну підтримку та разом з ними визначають оптимальні шляхи їхнього працевлаштування», – розповідає Л. Делінгевич.

З початку року за сприяння районної філії працевлаштовано 6 осіб з числа громадян з інвалідністю, 2 особи проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості. Зокрема, цьогоріч здобували професії кухаря, машиніст (кочегар) котельної та інші.

Всі запрошені мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують першочергового вирішення. Піднімались питання щодо соціального захисту, пенсійного законодавства, покращення медичного обслуговування інвалідів, створення умов доступності осіб зазначеної категорії до об’єктів соціальної сфери.

Підбиваючи підсумки зустрічі її учасники відзначили актуальність обговорюваних питань та необхідність активізації роботи в цьому напрямку на всіх рівнях та прийняли певні рекомендації, спрямовані на вирішення проблем зайнятості цих громадян.

Лілія Делінгевич, директор Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*