Працевлаштування людей з інвалідністю: у Локачах відбувся семінар для роботодавців

Працевлаштування людей з інвалідністю: у Локачах відбувся семінар для роботодавців. локачі, працевлаштування, роботодавець, семінар, інвалідність

Працевлаштування людей з інвалідністю: у Локачах відбувся семінар для роботодавців. локачі, працевлаштування, роботодавець, семінар, інвалідністьСемінар для роботодавців

В районному центрі зайнятості що у Локачах відбувся семінар для роботодавців з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю за участю 6 роботодавців району.

Зустріч відбулася 11 серпня в форматі обговорення актуальних питань для працедавців. Про це Район.Локачі повідомляє працівниця Локачинської районна філія Волинського обласного центру зайнятості Ірина Лялюк.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Локачинської районної філії Тетяна Яцюк ознайомила учасників заходу зі змінами до законодавства, як в частині надання послуг безробітним та роботодавцям. Зокрема, наголосила, що основним завданням служби зайнятості було і залишається сприяння зайнятості незайнятому населенню, що не можливо виконати без попиту на робочу силу з боку роботодавців.

Поінформувала про порядок надання послуг внутрішньо переміщеним особам. Дотримання законодавства щодо питання організації працевлаштування людей з інвалідністю.

Про зміни до Порядку нарахування та сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осіб, особливості сплати податків для ФОП під час воєнного стану говорила спеціаліст відділу забезпечення поновлення бюджету Головного управління ПФУ Світлана Гордійчук.

Учасники подякували за доцільність проведення заходу в такому форматі та актуальність обговорених питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*