Працевлаштування осіб з інвалідністю – на особливому контролі служби зайнятості

Працевлаштування осіб з інвалідністю – на особливому контролі служби зайнятості. дуво «луч» утос, день відкритих дверей, дніпро, центр зайнятості, інвалідність, person, clothing, indoor, man, footwear, smile, jeans, people, human face, woman. A group of people standing in a room

Працевлаштування осіб з інвалідністю – на особливому контролі служби зайнятості. дуво «луч» утос, день відкритих дверей, дніпро, центр зайнятості, інвалідність

Робота – кращий антидепресант, а для працездатних осіб з інвалідністю будь-яка трудова діяльність – це можливість комунікації та повноцінної інтеграції в суспільство. Підбір підходящої роботи та підприємств адаптованих під працівників з інвалідністю знаходяться на особливому контролі державної служби зайнятості.

З метою працевлаштування громадян зазначеної категорії фахівцями Дніпровського міського центру зайнятості був проведений «День відкритих дверей» на виробництві Дніпровського учбово-виробничого об’єднання «ЛУЧ» Українського товариства сліпих (ДУВО «ЛУЧ» УТОС). У заході взяли участь начальник відділу кадрів ДУВО «Луч» УТОС Лідія Тупіцина, голова ППО підприємства Володимир Кремень та 7 безробітних осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Під час екскурсії виробництвом, безробітні мали можливість ознайомитися з майбутнім робочим місцем, побачити реальні умови праці, відчути атмосферу, в якій працюють люди з такими самими фізичними особливостями, як і в них.

«ДУВО «ЛУЧ» УТОС – це підприємство, де кожне робоче місце адаптоване під працівника з інвалідністю. На жаль таких підприємств в місті декілька». – зазначила під час зустрічі начальник відділу взаємодії з роботодавцями Дніпровського МЦЗ Світлана Власенко.

«Наше підприємство є одним з найбільших виробників полімерної продукції в Україні. Основний напрямок діяльності підприємства – виробництво садово-городнього інвентарю з полімерів та обприскувачів торгової марки «Леміра». В штаті ДУВО «ЛУЧ» УТОС багато співробітників, які мають інвалідність. Такі люди потребують особливих умов роботи, індивідуального відношення. Ми зацікавлені в працевлаштуванні цієї категорії громадян, таким чином сприяючи їх соціалізації та реабілітації», – зауважила під час зустрічі Лідія Тупіцина.

За результатами заходу, 4 з 7 безробітних виявили бажання працевлаштуватися на підприємство на посади «штампувальник», «складальник деталей та виробів», «укладальник готової продукції».

По закінченню заходу шукачі роботи продовжили спілкування з представниками роботодавця, але вже в індивідуальному форматі.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*