Працевлаштування особи з інвалідністю – турбота спільна

Працевлаштування особи з інвалідністю – турбота спільна. вакансія, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Службою зайнятості приділяється особлива увага вирішенню питань зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю. Підбір роботи для таких осіб здійснюється відповідно до їх професійних навичок, знань, індивідуальної програми реабілітації та з урахуванням побажань щодо умов праці. Послуги служби зайнятості особам з інвалідністю надаються з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та стану здоров’я людини.

Яскравим прикладом працевлаштування особи з інвалідністю є історія безробітної Юлії Мушинської. Пані Юлія звернулася за сприянням у пошуку роботи до Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Кар’єрним радником було з’ясовано, що у Юлії Василівни присутній високий рівень мотивації щодо пошуку роботи з гідною оплатою праці, і наявність інвалідності ніяким чином не зменшує її мотивації.

Під час перебування на обліку в статусі безробітної пані Юлії підбирали вакансії з урахуванням досвіду роботи, вмінь і навичок, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та особистих побажань. Жінка прислухалася до порад особистого консультанта, наполегливо здійснювала пошук роботи, відвідувала тренінги для осіб з інвалідністю, з техніки пошуку роботи. Тож пані Юлію було запропоновано подати резюме до закладу дошкільної освіти № 5 Дубенської міської ради Рівненської області за вакансією каштеляна.  Як результат – успішно пройдена співбесіда й працевлаштування.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-35.

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.

Рівненський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*