Працевлаштування за сприяння служби зайнятості

Працевлаштування за сприяння служби зайнятості. безробітна, працевлаштування, служба зайнятості, соціальний робітник, інвалідність, hand, finger

Ольга Берестень, особа з інвалідністю, звернулась за допомогою у працевлаштуванні до Дубровицького управління Сарненської філії обласного центру зайнятості. За фахом жінка – технік-технолог, кухар, кондитер, але працювала продавцем, машиністом тістомісильних машин.

Підбір підходящої роботи розпочався для безробітної вже з першого дня її звернення до служби зайнятості з урахуванням вимог МСЕК та ІПР. Фахівці служби зайнятості здійснили профілювання клієнтки, визначили рівень мотивації до працевлаштування, під час співбесіди з’ясували вимоги та побажання до підбору роботи, розповіли про перспективи пошуку роботи.

Жінці запропонували роботу соціального робітника у КЗ «Центр надання соціальних послуг Дубровицької міської ради». Пані Ольга успішно пройшла співбесіду й була працевлаштована.

За Ольгою Берестень, за її згодою, здійснюватиметься соціальний супровід з метою допомоги їй у адаптації до робочого місця.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-42.

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*