Прагнете жити повноцінним життям – знайдіть роботу і рухайтеся вперед

Прагнете жити повноцінним життям – знайдіть роботу і рухайтеся вперед. безробітна, допомога, курси, центр зайнятості, інвалідність

Черговий раз залишившись без роботи, 58-річна мешканка Світловодська Світлана Шамайко, яка має ІІІ групу інвалідності, не роздумувала і по допомогу у пошуку місця праці звернулася до міськрайонної філії обласного центру зайнятості. «Чому заручилася підтримкою служби зайнятості, скажу відверто – там працюють уважні до своїх клієнтів фахівці, готові завжди допомогти підібрати ту роботу, яка найбільш підходить безробітному з урахуванням рекомендацій МСЕК», – говорить колишня безробітна.

А звернулася жінка до міськрайонної філії 17 вересня поточного року. Переглянувши трудову діяльність безробітної, стало зрозуміло, що вона за весь трудовий шлях працювала на різних посадах, у т.ч. й на низькокваліфікованих роботах.

Зважаючи на проблеми зі здоров’ям, підходящої роботи на момент звернення не було, тому безробітній було запропоновано пройти курси цільового призначення за програмою «Особливості обслуговування котелень».

Звісно, на роздуми часу жінка не взяла, відразу погодилась на пропозицію навчання.

Після курсів Світлана Анатоліївна була працевлаштована апаратником хімводоочищення на СП ТОВ «Світловодськпобут» і вже два місяці працює на цьому підприємстві.

«Знайти роботу для людини у передпенсійному віці та ще й маючи проблеми зі здоров’ям дуже важко. Та якщо мати мету і цілеспрямовано йти до неї – результат буде, як і у мене. Я сьогодні маю роботу, і нею я задоволена. До моїх обов’язків входить діагностика й очищення (за необхідності) теплообмінників опалення та системи подачі гарячої води. Ази цієї справи я опанувала на курсах підвищення кваліфікації», – говорить колишня безробітна.

Л. Шевченко, заступник директора Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*