Представники Південної залізниці взяли участь у семінарі з працевлаштування осіб з інвалідністю

Представники Південної залізниці взяли участь у семінарі з працевлаштування осіб з інвалідністю. південна залізниця, зайнятість, працевлаштування, семінар, інвалідність, person, furniture, clothing, woman, human face, smile, table, girl, chair, whiteboard. A group of people sitting at a table

Представники Південної залізниці взяли участь у семінарі з працевлаштування осіб з інвалідністю. південна залізниця, зайнятість, працевлаштування, семінар, інвалідність

5 липня представники регіональної філії «Південна залізниця» взяли участь у семінарі-тренінгу на тему: «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці», що проводився Всеукраїнською спілкою «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID).

Захід відбувся у межах Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної фізичної реабілітації».

Учасники семінару-тренінгу дізналися про нові підходи до питань інвалідності, а саме про влив моделей інвалідності на формування політики та про існуючі стереотипи щодо людей з інвалідністю.

Крім того, під час заходу розглядалися питання про додаткові соціальні гарантії (преференції) особам з інвалідністю при працевлаштуванні та зайнятості, що передбачені законодавством України. Також учасники семінару були поінформовані про види державної допомоги, які можливо отримати підприємствам, установам і організаціям різних форм власності, в т.ч. підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів на створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Під час семінару-тренінгу всі учасники змогли поставити питання та отримати розгорнуті відповіді щодо особливостей працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці.

Прес-центр Південної залізниці

Філія «ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*