Прес-реліз: Служба зайнятості допомагає знайти роботу людям з інвалідністю

Прес-реліз: Служба зайнятості допомагає знайти роботу людям з інвалідністю. анатолій бахмут, новопсков, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Прес-реліз: Служба зайнятості допомагає знайти роботу людям з інвалідністю. анатолій бахмут, новопсков, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Бажання працювати не завжди прискорює працевлаштування, адже не всі види робіт можуть бути доступні за станом здоров’я. Кар’єрний радник забезпечує індивідуальний підхід до клієнта і допомагає шукачу набути впевненості в своїх силах!

Анатолій Бахмут працював механіком у ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», але у квітні 2018 року через погіршення стану здоров’я йому довелося звільнитися. По допомогу у працевлаштуванні чоловік звернувся до Новопсковського районного центру зайнятості.

Кар’єрний радник допоміг шукачу реально оцінити свої можливості та зорієнтував на зміну сфери діяльності. Поки підходящої роботи не було чоловік брав участь у громадських роботах – допомагав у Новопсковській селищній раді, а згодом був працевлаштований в ДНЗ «Світлячок» на посаду сторожа на період відсутності основного працівника.

Після закінчення строку трудового договору Анатолій повторно звернувся до центру зайнятості. Рекомендація від попереднього роботодавця допомогла йому отримати постійну роботу з комплексного обслуговування й ремонту будинків в ДНЗ ясла-садок «Теремок». Втім маючи вищу освіту та досвід, Анатолій прагнув знайти роботу інженера, тому залишався у полі зору кар’єрного радника й отримував послуги соціального супроводу. Результатом тісної співпраці стало працевлаштування до КНП “Новопсковський центр Первинна медико-санітарна допомога” на посаду інженера з охорони праці, де Анатолій Бахмут працює дотепер.

Довідки за тел.: Наталія Ситнік, 099-670-11-30
Відділ інформаційної роботи ЛОЦЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*