Професійна реабілітація: у Знам’янці обговорювали шляхи підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю

Професійна реабілітація: у Знам’янці обговорювали шляхи підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю. знам’янка, круглий стіл, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, wall, sitting, human face, indoor, group, people, clothing, woman, table. A group of people sitting at a table

Професійна реабілітація: у Знам’янці обговорювали шляхи підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю. знам’янка, круглий стіл, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Забезпечення трудової діяльності громадян з обмеженими можливостями є важливою соціальною функцією держави. Обласна служба зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці безробітних громадян з числа осіб з інвалідністю.

Днями, у Знам’янській міськрайонній філії відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця щодо працевлаштування та забезпечення осіб з інвалідністю».

На захід були запрошені представники влади, соціальні партнери та роботодавці. Розпочала захід директор Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмила Компанієць, яка ознайомила учасників з основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування людей з інвалідністю, проблемами та перспективами роботи з цією категорією осіб. Також присутні дізнались про послуги, які цьогоріч надавалися в міськрайонній філії особам з інвалідністю.

Олена Баланенко, начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії детально розповіла про профорієнтаційні заходи, які проводяться у центрі зайнятості, скерування на професійне навчання, одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи, видачу ваучерів. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Саржевська акцентувала увагу учасників заходу щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, розповіла про компенсацію єдиного внеску роботодавцям, які забезпечать роботою безробітних з особливими потребами.

До обговорення долучилися представники управління соціального захисту населення Знам’янської РДА та Знам’янського міськвиконкому, територіальні центри надання послуг населенню міста та району, та роботодавці: Центр механізації колійних робіт, Дитячий-будинок інтернат, Психоневрологічний інтернат, відділ освіти Знам’янської РДА, які окреслили основні орієнтири роботи в напрямку соціального захисту вразливих категорій та можливості створення нових робочих місць.

Підсумком круглого столу стало прийняття рекомендацій та пропозицій щодо подальшої співпраці усім соціальним інституціям, які дотичні до надання послуг особам з інвалідністю.

На завершення директор центру зайнятості Л. Компанієць подякувала присутнім за активну участь, побажала здоров’я, добробуту, миру та успіхів на професійній ниві.

Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*