Робота для людей з інвалідністю у Чернівецькій області. Скількох працевлаштували

Робота для людей з інвалідністю у Чернівецькій області. Скількох працевлаштували. чернівецька область, вакансія, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

У Чернівецькій області від початку року працевлаштували понад сотню людей з інвалідністю. Загалом до обласної служби зайнятості звернулось понад 500 таких людей, серед яких 32 — учасники бойових дій. Наразі є 30 актуальних вакансій для людей з інвалідністю.

Про це Суспільному повідомили в Чернівецькому обласному центрі зайнятості.

Серед працевлаштованих є такі, які проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості. Також люди з інвалідністю мають можливість започаткувати власну справу скориставшись мікрогрантами на відкриття чи розширення власного бізнесу, зокрема «Власна справа».

Що відомо про мікрогрант від єРобота «Власна справа»

  • В Чернівецькій області триває прийом заявок за програмою «Власна справа» в межах урядової програми єРобота. Можна отримати гроші на старт або розвиток бізнесу до 250 тис. грн.
  • У 2023 році 270 буковинців отримали урядовий грант за програмою «Власна справа» на розвиток чи відкриття власного бізнесу. Майже 90% з них – вже мали досвід підприємництва та розширили свою справу. Загалом підприємці отримали майже 64 мільйони гривень.

Марина Буличева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*