Роботодавці Гайворонщини дізнавались тонкощі організації працевлаштування людей з інвалідністю

Роботодавці Гайворонщини дізнавались тонкощі організації працевлаштування людей з інвалідністю. гайворонщина, працевлаштування, роботодавець, семінар, служба зайнятості, person, indoor, table, wall, clothing, man, woman, group, human face, people. A group of people sitting at a table

Роботодавці Гайворонщини дізнавались тонкощі організації працевлаштування людей з інвалідністю. гайворонщина, працевлаштування, роботодавець, семінар, служба зайнятості

Днями фахівцями Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було проведено інформаційний семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю для місцевих роботодавців.

Мета семінару: налагодження взаємодії між роботодавцями та службою зайнятості у вирішенні питання працевлаштування осіб з інвалідністю; підвищення соціальної відповідальності роботодавців та подолання упередженого ставлення до використання праці даної категорії громадян.

На семінарі було розглянуто питання про необхідність виконання квоти з працевлаштування та звітування до центру зайнятості на підставі «Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню». Були розглянуті строки подання інформації, порядок заповнення, порядок розрахунку квоти, а також відповідальність за невиконання роботодавцями нормативу.

Також наголошувалось на тому, що починаючи з 2018 року підприємства, установи та організації з чисельністю від 8 до 20 осіб (включно) також повинні виконувати квоту по забезпеченню працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилось 10 і менше років та подавати звіт до центру.

Учасникам заходу було надано інформацію про послуги та можливості служби зайнятості щодо професійного навчання, компенсації єдиного страхового внеску, компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Захід пройшов у формі активного діалогу, по завершенні семінару були визначені основні напрямки співпраці між службою зайнятості та роботодавцями, щодо сприяння зайнятості населення.

Вадим Хмарук, провідний фахівець з питань зайнятості Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*