Роботодавці Кіровоградщини пропонують 117 вакансій для людей з інвалідністю

Роботодавці Кіровоградщини пропонують 117 вакансій для людей з інвалідністю. кіровоградщина, вакансія, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.

На сьогодні роботодавці Кіровоградщини пропонують 117 вакансій для громадян з інвалідністю. Серед вакансій, які пропонують роботодавці: завідувач трупи, артист оркестру, інженер, бухгалтер, юрист, практичний психолог, соціальний працівник, інструктор з протипожежної профілактики, кравець, швачка, сестра медична, токар, маляр, водій автотранспортних засобів, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин, продавець продовольчих товарів, укладальник-пакувальник та ін.

Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4723 грн) до 10 тисяч гривень. Також представлені 9 вакансії з неповною зайнятістю та оплатою від 600 до 2880 гривень на місяць.

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому районі представлено 68 вакансії для громадян з інвалідністю, 22 у Маловисківському, 9 у Долинському, 7 у Новогородківському, по 2 вакансії у Гайворонському та Знам’янському районах та по 1 вакансії у Голованівському та Устинівському районах Кіровоградської області.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*