Щоб досягати успіху – треба вірити в нього

Щоб досягати успіху – треба вірити в нього. безробітний, кар’єрний радник, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, sitting, laptop, computer, clothing, working, people, older. A group of people sitting at a table using a laptop computer

Люди інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві.

Перед Державною службою зайнятості стоїть важливе завдання – прискорення працевлаштування безробітних, передусім осіб, неконкурентоспроможних на ринку праці.

Так, наприклад протягом січня-листопада 2021 року в Кам’янській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості було зареєстровано 63 особи цієї категорії населення, з них 23 особи працевлаштовані, а 1 особа пройшла професійне навчання.

Серед людей, які знайшли роботу за сприяння районної служби зайнятості – Людмила Гуренко

У 1997 році жінка закінчила Львівську комерційну академію за спеціальністю «Товарознавство і комерційна діяльність». Однак працювати почала ще з 1987 року. Набула досвіду роботи методистом, менеджером та економістом.

У червні 1998 році Людмила Борисівна прийшла на роботу до Управління соціального захисту населення Кам’янської районної державної адміністрації на посаду спеціаліста державної служби, де пропрацювала майже 23 роки. Але на початку 2021 року із реформуванням адміністративно-територіального устрою, залишилась без роботи.

За допомогою у працевлаштуванні жінка звернулась до Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, де разом із кар’єрним радником, за результатами проведеного профілювання, було розроблено індивідуальний план працевлаштування. Стратегія пошуку роботи та бажання жінки працювати, принесли успіх. І вже невдовзі Людмила Борисівна була працевлаштована адміністратором до виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

«Щоб досягати успіху треба вірити в те, що ми на нього здатні! Інвалідність – це не вирок, це виклик для людини, який він повинен прийняти, а, прийнявши, перемогти!», – переконана колишня безробітна.

Кам’янська районна філія ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*